Starania o ciążę o jasnoczerwona krew podczas okresu
Witam:) od dłuższego czasu staramy sie z partnerem o dziecko, mam juz pierwsze dziecko z pierwszego zwiazku... teraz jestem po seri badań, hormonów, krwi a nawet zdjecia rtg macicy i udrażnianiu jajowodów, teraz czeka nas badanie nasienie... od kilku dni mam bóle w dole brzucha, i pleców, bardzo drazliwy nastrój... okres miałam 26/08 który skończyl sie po 3 dniach - przez cały czas czysta krew bez dorbinki innego koloru...

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych informacji potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta-hCG w krwi.