Starania o ciążę od 5 miesięcy

Witam mam reg okres 28 d. Staramy sie o dzidZie :) w tym cyklu kupiłam test owul. Ostatni okres miałam 11 stycznia i zrobiłam test 23 jedna kreska 24 jedna kreska i druga słaba natomiast 25 wieczorem dwie kreski prawie takie same ( najciemniejsze z tych poprzednich ) i tego dnia było przytulanko oraz nazajutrz i pojutrze okres powinnam mieć 8 lutego czekam :) ale nie mam żadnych objawów :( zrobiłam dzis test 5 d przed okresem popołudniu i jedna kreska :( może jestem bezpłodna :( 5 mies starań

Renata GrzechociĹska

Witam.
O niepłodności mówi się po roku bezskutecznych starań o dziecko przy stosunkach 3-4 razy w tygodniu. Dlatego proponuję próbować dalej i powtórzyć test ciążowy, gdyby miesiączka nie pojawiła się w przewidywanym terminie.