Starania o ciążę po laparoskopowym usunięciu torbieli i jajnika

WITAM.14 LIPCA MIALAM LAPAROSKOWO USUNIETY JAJNIK I WYLUSZCZONA TORBIEL NA PRAWYM JAJNIKU.ZABIEG LAPAROSKOPII BYL SKOMPLIKOWANY.TERAZ CZUJE SIE DOBRZE,NIC MNIE NIE BOLI,MIESIACZKE TEZ DOSTALAM PO ZABIEGU.KIEDY MOGE ZACZAC WSPOLZYCIE,I ZACZAC TYM SAMYM STARAC SIE O DZIECKO?DZIEKUJE,POZDRAWIAM.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że po zakończeniu miesiączki jezeli lekarz ginekolog nie stwierdził inaczej.