Starania o ciążę po poronieniu a stosowanie Femoston

W zeszłym roku poroniłam.Leczę się na PCO, przyjmuje Metformax 1000mg, Euthyrox 75mg, Folic i Femoston. Ostatnia miesiączka była 19 marca, zbliżenie pełne 4 kwietnia, od10.04. mam bóle jajników raz lewy raz w prawym i lekkie skurcze macicy, bóle piersi i krzyżowe. 13.04. w 9 dniu po zbliżeniu, zrobiłam test beta HCG która wyszedł niestety negatywnie <0,1. Czy jest szansa abym była jeszcze w ciąży?13.04.wzięłam ostatnią tabletkę Femostonu. Czy mam brać dalej jeśli planuję ciąże?

Aleksander Ropielewski

Nie ma możłiwości ciąży w opisanej sytuacji. Jeżeli stara się Pani o dziecko to należy odstawić femoston.