Starania o ciążę po poronieniu w 10. tygodniu ciąży

Witam serdecznie Obecnie przebywam w UK 30 czerwca poronilam (10 tydz) a że tu maja inne podejście. Kazali czekać aż się oczyszczenia samoistnie niestety to nie nastąpiło i 30 lipca miałam zabieg lyzeczkowania obecnie nie krwawie kontrolnego USG jeszcze nie miałam i moje pytanie jest takie po jakim czasie możemy się starać ponownie i czy zabieg lyzeczkowania będzie miało wpływ na rozwój ciąży dodam że 3 lata temu miałam wypalana nadzerke? ¿ dziękuje za odpowiedź

- praktycznie już można podjąć takie działania
i czy zabieg lyzeczkowania będzie miało wpływ na rozwój ciąży?
- nie powinien