Starania o ciążę po trzech poronieniach

Witam. Staramy sie o dziecko. Juz 3 razy poronilam. Wykonalismy wszystkie badania takze genetyczne Wszystko okazalo sie w porzadku. Ginekolog dala nam zielone swiatlo bo nie widzi przeciwkazan. Sama jednak zastanawiam sie czy nie powinnam udac sie jeszcze do poradni nieplodnosci. Czy oni zajmuja sie tak takimi przypadkami? Moze w ogole nie musze tam isc? prosze o pomoc

Witam,

Jeżeli wykluczy Pani medyczne przyczyny poronień, warto byłoby udać się na konsultacje psychologiczną, nie tylko w celu uzyskania wsparcia w tej trudnej i budzącej różne emocje sytuacji, ale również, aby w pierwszych etapach prawidłowo rozwijającej się ciąży - utrzymać dobre samopoczucie.

Poradnia leczenia niepłodności to dobry kierunek, gdy można skorzystać tam z pomocy lekarzy zajmujących się patologią ciąży oraz nawykowymi poronieniami.

Wszystkiego dobrego!