Starania o ciążę po zabiegu łyżeczkowania pustego jaja płodowego

Witam. W listopadzie zaszłam w ciąże, w styczniu miałam zabieg łyżeczkowania ,puste jajo płodowe. Staramy się od marca bez owocnie. Lekarz nie skierował mnie na żadne badania, wszystko się zagoiło jedynie mam mała nadżerkę,dodam iż przy głębszej penetracji odczuwam ból. Współżyjemy z partnerem co 2-3dni. Ostatnie dwa cykle trwały 33dni. Martwi mnie fakt iż nie umie zajść w ciąże. Proszę o pomoc czy zrobić jakieś badania, wspomóc się jakimiś lekami ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać. Ile trwają starania? Być może "wina" leży po stronie partnera. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.