Starania o drugą ciąże po cięciu cesarskim

6 lat temu urodziłam syna przez cc( z konieczności). Wtedy zaszłam w ciążę bez problemu. Teraz staramy się o drugie dziecko i mam poważny kłopot. Czy przez cięcie 6 lat temu mogę mieć teraz problemy z zajściem w ciążę? Nie mam tendencji do bliznowców itp. Wszystko pięknie się zgoiło. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wielce Szanowna Pani ! Trudno powiedzieć co jest przyczyną, że mają Państwo problem z zajściem w ciążę. Proszę zgłosić się do lekarza w miejscu zamieszkania i myślę, że Państwo znajdziecie rozwiązanie. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa