Starania o drugą ciążę przez 29-latkę

Witam mam 29 lat i pierwsza ciążę za sobą. Chciałabym zajsc ponownie ale nie zachodzi. Czemu. Wszystko że mną wporzadku badania trzeba dobre. Może powinnam jeść kwas foliowy. Zawsze po wtrysku męża wszystko że mnie za przeproszeniem wypływa. To mnie nie pokoi. O co chodzi. Proszę o pomoc o doradzanie dlaczego tak się dzieje przy współżyciu. Dziękuję

Kwas foliowy oczywiscie moze Pani przyjmowac, tskie sa zalecenia juz na 3 miesiace przed ciaza.
Jednak nie pomoze on w opisywanym problemie.
W sytuacji zblizenia moze Pani zosyac w pozycji lezacej przez jakis czas po wytrysku