Starania o dziecko 32-latki a poziom hormonów

Witam w dniu dzisiejszym odebrałam wyniki proszę o pomoc : testosteron 0,89: testost wolny 7,89; 17-ohp 1,97; dhea-s04-267,3 wyniki robiłam 2 dnia cyklu, mój dotychczasowy ginekolog zlikwidował gabinet i nie wiem do kogo się udać aby zinterpretować wyniki. dodam że mam 32 lata, 1 dziecko ur.cc z powodu zatrucia ciążowego - chciałabym mieć drugie dziecko. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Nie podała Pani jednostek ani norm w laboratorium w jakim wykonywała Pani badanie. Sugeruję zgłosić się z wynikami do innego ginekologa. Nie powinien mieć problemów z dalszym prowadzeniem Pani.

Pozdrawiam.