Starania o dziecko 7 miesięcy po poronieniu

Witam. Jestem 7 miesięcy po poronieniu i staram się o kolejną ciążę. Od pewnego czasu prowadzę kalendarz.W 4dniu po owulacji śluz był rozciągliwy ale biały, Od 6dnia po owulacji miałam plamienie które trwa już 5 dni. Wczoraj szyjka macicy się delikatnie otworzyła a dziś już jest znów zamknięta i twarda. Czy to może być ciąza? Martwię się bo wczoraj w plamieniu były malutkie skrzepy.

Jedynie, gdy będzie opóźniał się okres trzeba wykonać test ciążowy. Mała uwaga: należy współżyć spontanicznie od 10. do 20. dnia cyklu, bez liczenia dni płodnych.