Starania o dziecko a ból podbrzusza i żółta wydzielina w czasie miesiączki

Witam, Mam 22 lata od 2 lat staramy się o dziecko. Mam teraz pewne wątpliwości. Po poprzedniej @ jak co miesiąc w dni płodne się przytulaliśmy i 6 dni przed @ bolał mnie brzuch i tak codziennie źle się czułam byłam nastawiona że się udało ale 26 dnia (takie mam cykle) dostałam @ trwałą 4 dni ale 3,4 delikatnie ledwo co brudzenie i koniec. Teraz boli mnie od momentu dostania @ krzyż mam twarde podbrzusie dziwną biało źółtą wydzielinę. Czy to ciąża? nie wiem czy iść do ginekologa. Beata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążą w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobna, jednak konieczna jest konsultacja z ginekologiem.