Starania o dziecko a krew po stosunku

Witam. Staram się z mężem o dziecko. W 8 dniu cyklu pęcherzyk miał 13 mm a endometrium 10,7 mm. Dziś w 11 dniu cyklu przez około 3 godz. odczuwałam silny ból brzucha (jakby miesiączkowy) a w śluzie pojawiła się niteczka krwi. Po ok pół godz. już cały śluz zabarwił się na różowo. Myśląc, że to może jakaś oznaka zbliżającej się owulacji (zwykle mam 13- 15dc) współżyliśmy. Już po stosunku przy oddawaniu moczu do toalety spłynęła również krew. Co to może być? Czy powinnam się martwić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Proponowałabym może nie tyle aby się martwić ale udać się do ginekologa. Warto aby lekarza obejrzał narząd rodny oraz wykonał USG.