Starania o dziecko a krew w moczu

Witam staram się z mężem o dziecko. Dwa dni przed owulacją współzyłam z mężem .Dzien po współzyciu w nocy w moczu pojawila sie krew moczu i nacisk na pecherz. Lekarz przypisał mi furaginum i nolicin. Czy jesli doszło do zapłodnienia może to w jakiś sposób zaszkodzić dziecku,czy moglyby miec leki negatywny wpływ na plemniki.Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe leki są przeciwwskazane w ciąży, furaginum w ogóle w I trymestrze ciąży nie można, a nolicin tylko jeżeli są odpowiednie wskazania. Proponuję udać się ponownie do lekarza, najlepiej ginekologa. I wykonać test ciążowy. A czy miała Pani jeszcze jakieś inne objawy zakażania dróg moczowych? czy krew w moczu pojawiła się jednorazowo czy więcej? Trzeba poznać więcej informacji żeby móc coś poradzić.