Starania o dziecko a laserowe zabiegi na kręgosłup

Dzień dobry, straciliśmy z mężem ciążę. Mój ginekolog powiedział, że w styczniu możemy rozpocząć na nowo starania (w pierwszą ciążę zaszłam przy pierwszej próbie). Mam jednak nieduże problemy z kręgosłupem i ortopeda zlecił mi 5zabiegów lasera na kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Zabiegi te kończą mi się 19grudnia. Owulacja przypada ok.2-3stycznia. Czy możemy starać się o dziecko? Czy zabiegi wykonane na2tyg. przed owulacją mogą mieć wpływ na zdrowie dziecka, które ewentualnie może uda się począć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma przeciwwskazań by rozpocząć starania o ciąże z początkiem stycznia. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.