Starania o dziecko a nieregularne współżycie

Witam.Mam 31 lat, moj chlopak 36.Staramy sie o dziecko,niestety nie udaje sie to.Nie wspolzyjemy regularnie poniewaz pracuje za granica i wyjezdza so pracy na ok 4 miesiace.Zaczyna mnie juz stresowac ta sytuacja poniewaz chcielibysmy miec dziecko.czy sa powody do niepokoju?moze powinnismy zrobic badania?jesli tak to jakie?Bardzo prosze o odpowiedz.

Piotr Pilarski

Jeśli współżycie jest tak rzadko to nie wskazuje to na zaburzenia. Z definicji niepłodność to brak ciąży po 1 roku regularnego współżycia (3-4 x w tygodniu).

Pozdrawiam.