Starania o dziecko a obfity okres i wrażliwe piersi

mam 22 lata . Staram się z narzeczonym o dziecko . do tej pory normalnie dostawałam okres wachał mi się od 3 do 5 dni . Ostatni okres dostałam 20.10 .2013 r i trwał normalnie 5 dni . w tym miesiącu dostałam 15.11.2013 roku . i miałam zaledwie 3 dni okres był słaby gdzie zawsze 2 i 3 dzień mam obfity . Mam cały czas spuchnięte piersi i bardzo wrażliwe sutki . brzuch trochę twardy ... zastanawiam się czy jestem w ciąży . Proszę o odpowiedź .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczone przez Panią informacje jak najbardziej mogą wskazywać na ciążę. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.