Starania o dziecko a obliczanie dni płodnych

witam, staram się z mężem o dziecko już od dłuższego czasu ale jak zawsze miałam miesiączkę co 27 dni tak teraz dostałam 31 dnia od ostatniej miesiączki, już byłam zadowolona bo nie miałam bólu piersi co zawsze mam i myślałam że w końcu się udało, ale jednak nie. Kiedy teraz będę miała dni płodne? nawet nie wiem czy teraz dostane za 27 dni okres czy 31? Pomocy. POZDRAWIAM.

Witam! Owulacja zawsze wypada około 14 dni przed kolejną menstruacją. Najbardziej płodne dni to natomiast okres około 3 dni przed i po owulacji. Właśnie w tych dniach statystycznie istnieją największe szanse na zajście w ciążę.