Starania o dziecko a zabieg usunięcia zrostów

Witam staram sie z mezem o dziecko ponad2lata lekarz kazal mi zrobic amh i ma7.03 a mam 30lat. A meza nasienie wynosi 534mln. Co moze byc przyczyna ze niemoge zajsc w ciaze i co dalej mamy robic? Stosunek uprawiamy co 3dni regularnie. Prosze o szczera odp?a moze mamy sie starac o in vito? Nasz lekarz to juz widac ze niema pojecia co moze byc przyzyna ja jestem po usunieciu zrostow. Prosze o szczera odp.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
należy wykonać komplet badań gineklologicznych, jesli one nie wykażą przyczyny u Pani ani u Partnera- warto skonsultować się z psychologiem. Jeśli to nie pomoże- można spróbować in vitro.