Starania o dziecko i czas wykonania testu ciążowego po stosunku

jeżeli wytrysk był bardzo blisko szyjki macicy i podczas niego lezałam na plecach z biodrami uniesionymi ku górze i po wszystkim lezałam by nic nie wypłyneło jakie są szanse bycia w ciąży i kidy moge sprawdzić czy jestem w ciąży dodam że dziś odczuwam delikatny ból w podbrzuszu ale miną dopiero jeden dzień od seksu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie jest możliwe określenie szans na ciążę. Test proszę wykonać po 14 dniach od stosunku.