Starania o dziecko i PCOS

Dzien dobry. Mam pytanie ponieważ 15 byłam u ginekologa mam PCOS i przy badaniu usg stwierdził że torbielki mi poznikaly brałam antykoncepcyjne cyprest poniewaz staram sie o dziecko. Przy badaniu wykrył dojrzały pecherzyk ze to owulacja, przepisał mi tabletki dhupaston oraz omegamed optima. Od tego dnia współzyje z męzem czy jest szansa ze zaszłam w caze? miesiaczki nie mam do dzis a powinam miec 14. Tylko nie pokoi mnie to ze owulacja była 15 dnia tak póżno?? kiedy moge zrobić test ciazowy???

Szanowna Pani!

Oczywiście,że jest szansa że jest Pani w ciąży. Proponuję wykonanie badania B-HCG z krwi-jest dokładniejsze niż test ciążowy i wczesniej można wykryć ciążę.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka