Starania o dziecko i trzecia próba zakończona zatrzymaniem rozwoju płodu
Witam. Mam pytanie, mianowicie staramy sie z mężem o dziecko i niestety trzecia próba zakonczyła sie zatrzymaniem rozwoju płodu w 6 tc. Pierwsza ciąża zakonczyła sie poronieniem a druga-puste jajo płodowe. Moje pytanie brzmi czy może to wszystko wynikać z niskiego poziomu progesteronu? Mieszkam w Szkocji i tutaj niestety służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Czy w tej sytuacji byłoby najlepsze zrobienie badań pod kątem hormonalnym? Liczę na małą podpowiedz. Pozdrawiam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Warto byłoby przeprowadzić diagnostykę tych niepowodzeń. Można zacząć od badania hormonów, TSH i innych podstawowych badań. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.