Starania o dziecko i trzecia próba zakończona zatrzymaniem rozwoju płodu

Witam. Mam pytanie, mianowicie staramy sie z mężem o dziecko i niestety trzecia próba zakonczyła sie zatrzymaniem rozwoju płodu w 6 tc. Pierwsza ciąża zakonczyła sie poronieniem a druga-puste jajo płodowe. Moje pytanie brzmi czy może to wszystko wynikać z niskiego poziomu progesteronu? Mieszkam w Szkocji i tutaj niestety służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Czy w tej sytuacji byłoby najlepsze zrobienie badań pod kątem hormonalnym? Liczę na małą podpowiedz. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Warto byłoby przeprowadzić diagnostykę tych niepowodzeń. Można zacząć od badania hormonów, TSH i innych podstawowych badań. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.