Starania o dziecko od dwóch lat a badania hormonalne

Od 2 lat staram się z mężem o rodzeństwo dla córeczki.Chodzę do ginekologa.Jedyne badanie jakie miałam robione to usg.Mam wrażenie,że z jakichś przyczyn mam zaburzenia owulacji,na 12 cykli tylko 2 testy wyszły pozytywnie.Podejrzewam u siebie również zaburzenia hormonalne(krótkie,skąpe miesiączki,nieregularne,bóle między cyklami,przybranie na wadze w krótkim czasie i problemy ze schudnięciem).Jakie badania hormonalne powinnam zrobić,i w jakich dniach?Proszę o pomoc i nie odsyłanie do kliniki LN.

Takie badania dobiera się indywidualnie, a nie zaleca bez badania pacjentki. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio najlepiej z ginekologiem-endokrynologiem.