Starania o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych stosowanych przez 2,5 roku

tabletki atykoncepcyjne biore od 2,5 lat tak jak zawsze robie 7 dni przerwy na okres tym razem rowniez zrobilam przerwe 7 dniowa na okres 20.09 do 26.09 i teraz juz czwarty dzien nie biore tabletek poniewaz starymy sie z mezem o dziecko 29.09 mialam stosunek z mezem czy moge bycjuz wciazy
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku kontynuacji stosowania antykoncepcji hormonalnej po siedmiodniowej przerwie ochrona przed ciążą zostaje zniesiona. W opisanej sytuacji jak najbardziej jest szansa na ciążę.