Starania o dziecko po usunięciu jajowodu u 22-latki

Witam. 3 lata temu miałam usuniety prawy jajowod. Od kilku miesiecy staram sie od dziecko. w tym cyklu owulacja zapowiada sie po prawej stronie bo bylam na monitoringu i tam sa najwieksze 3 pecherzyki. Czy jest możliwosc aby jednak owulacja byla w prawym jajniku mimo mniejszych pecherzykow ? Jeszcze slyszalam o tym ze np lewy jajowod może przechwycic komorke z prawego jajnika. Czy jest to możliwe ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa i okreslic najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.