Starania o dziecko po usunięciu polipów macicy

Witam. Mam pytanie miałam w macicy polipy.Jeden większy 2.5 cm i bardzo dużo malutkich. Wszystkie zostały usunięte dwa m-c temu. Staramy sie od tego czasu z mężem o dziecko ale na razie nic. Czy to jest przyczyną? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli starają się Państwo o dziecko dopiero 2 miesiące to zdecydowanie nie ma powodów do niepokoju. Statystyczny czas starań wynosi bowiem w Polsce około 6 miesięcy. Proszę cierpliwie próbować dalej.