Starania o dziecko po wyleczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy

Witam.Mam zapalenie bakteryjne pochwy.Lekarz przepisał mi mucovagin ,czy wystarczy tylko ten lek do wyleczenia?.Czy mogę starać sie o dziecko po zakonczeniu stosowania leku?Mam go brać dopochwowo 10 dni. Proszę o dokładną odpowiedz.Z góry dziekuje i pozdrawiam

Witam,
jeżeli globulki te nie spowodują zmniejszenia dolegliwości, należałoby włączyć do leczenia antybiotyk.

Może Pani starać się o dziecko mimo bakteryjnego zapalenia pochwy, aczkolwiek zalecałabym odczekanie ze stosunkami płciowymi do czasu wyleczenia stanu zapalnego ze względu na ryzyko przeniesienia zakażenia na partnera.

pozdrawiam!