Starania o dziecko przez 4 miesiące

WITAM OKRES MIALAM 17 LUTEGO KOCHALAM SIE Z MEZEM OD 2.03 DO 8.O3 MOZNA POWIEDZIEC ZE CODZIENNIE TEST ZROBILAM 12O3 I WYSZEDL NEGATYWNY CZY NIE ZA WCZESNIE.A BARDZO CHCEMY MIEC DZIECKO A STARAMY SIE JUZ 4 MIESIAC CO MOZE BYC NIE TAK CZY MUSI BYC SLUZ PONIEWAZ MAZ MOWI ZE MAM SUCHO PROSZE MI POMOC MOZE SA JAKIES TABLETKI ,CZY TEN TEST BYL ZA WCZESNIE PROSZE MI POMOC OKRES OD GRUDNIA MAM CALY CZAS 17 KAZDEGO MIESIACA,PROSZE O ODPOWIEDZ LEKARZA GINEKOLOGA GDYZ STRASZNIE MI ZALEZY DZIEKUJE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Test ciążowy wykonała Pani zdecydowanie za wcześnie. By wynik był wiarygodny test należy bowiem wykonać około 14 dni po ostatnim stosunku. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać i ponownie wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny proszę ponowić starania o ciążę w kolejnym cyklu.