Starania o pierwsze dziecko

Witam. Mam pytanie. Mianowicie od 5 miesięcy staramy sie o 2 dziecko( przy pierwszej ciąży nie było problemu). Miesiaczka mam regularne zawsze co 30 dni. Podczas staran stosowalam testy owulacyjne. uprawialiy sex co 2 dni i jak test wychodzily pozytywnie to zblizenia byly. Dziś (21.12) mija 34 dzien cyklu i nadal nie ma okresu. W 31 dniu cyklu to jest 19.12 robiłam hcg i wynik<1. Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę czy raczej jest to cos innego.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak raczej istnieje jeszcze szansa na ciążę. Proszę jeszcze poczekać parę dni a następnie przy braku miesiączki wykonać test ciążowy

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki wynik świadczy przeciwko ciąży jeśli został wykonany 14 dni po stosunku. Spóźniający się okres może mieć wiele przyczyn najczęściej jest to stres. Jeśli za tydzień nie dostanie Pani okresu proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Taki wynik beta-hCG wyklucza ciążę, chyba że badanie było wykonane nieco za wcześnie. Sugeruję powtórzenie badania za kilka dni. Niezależnie od wyniku proszę udać się do specjalisty ginekologa.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Proszę powtórzyć badanie. Jeśli wynik nadal będzie ujemny, ciążę można wykluczyć.

z poważaniem
Michał Kurek