Staranie o dziecko od roku przy niedoczynności tarczycy a nieregularne miesiączki

Potrzebuje,porady.Staramy się z mężem o dziecko już prawie rok, u mnie w 2014 r wyszła niedoczynność tarczycy,przyjmuję leki już jest wszystko dobrze. Miesiączki mam w miarę regularne (30-32dc) jak powiedziała moja ginekolog,lecz ja obserwując swoje cykle zauważyłam,że jedyne regularne miesiączki miałam w czerwcu lipcu i sierpniu.Ostatnia miesiączka 17/10/15. W 17 dniu cyklu pojawiło się plamienie od 21dc krwawienie do 28 dc. Proszę o poradę gdyż wydaje mi się to wszystko dziwne. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Mam z amało informacji i brak możliwości ich uszczegółowienia aby udzielić wystarczająco pewnej odpowiedzi, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.