Staranie o dziecko przy nieregularnych miesiączkach

WItam. Mam 22 lata , staramy się z mężem o maleństwo. MAm bardzo nie regularne miesiaczki , ostatnią miałam 23 września i do tej pory jeszcze nie mam miesiączki. 3 dni temu sie kochaliśmy bez zabezpieczen , czy trafiliśmy na dni płodne ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić czy były to akurat dni płodne. Nie mniej jednak przyjmując długość trwania cyklu na 30-40 dni ( dość nieregularne) raczej nie były to dni płodne. Proponuje wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.