Starnia o dziecko a 3 dni opóźnienia miesiączki

Mam 20 lat, i razem z mezem ''staramy'' sie o dzidzie. Od roku nie uzywam tabletek antykoncepcyjnych. Miesiaczki mam przewaznie co 31 dni. Ostatnia miesiaczke mialam 25. sierpnia. Mielismy stosunek w dniu : 8.09, 11.09, 12.06, 15.09 no i 19.09 z wytryskiem. Dzis okres mi sie juz spoznia 3 dni, mam bardzo wrazliwe piersi, jest mi nie dobrze,a le to tylko czasami no i mam takie dziwne klucie w jajnikach. No i oczywiscie biale uplawy. 4 dni temu zrobilam test ciazowy no i wynik tesu byl negatywny.
20 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test ciążowy powinien zostać wykonany nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki. Możliwe, że poprzedni test został wykonany zbyt wcześnie, a co za tym idzie, jego wynik jest niewiarygodny.
Proszę powtórzyć test ciążowy. W przypadku gdyby test wyszedł negatywnie, a krwawienie miesięczne opóźniało przez kolejnych kilka dni, wskazana jest konsultacja ginekologiczna.