Starzenie skóry twarzy a odpowiednie zabiegi

Witam,Na mojej twarzy obserwuję objawy starzenia. Nie tyle są to zmarszczki co opadająca skóra (jest tej skóry jakby za dużo). Dodatkowo coraz bardziej widoczne stają się pory skóry które zawsze były duże ale z wiekiem jest coraz gorzej. Jakie zabiegi są polecane przy tego typu problemach? Dodam tylko że karmię piersią ale dziecko jest już duże - skończyło 2 lata. Nie stanowi więc problemu ryzyko że stracę pokarm bo i tak najwyższy czas odstawić tylko fakt aby "coś" nie przedostało się do pokarm

Przy utracie jędrności i objętości skóry zalecane są zabiegi z użyciem wypełniaczy np. kwasu hialuronowego i dodatkowo mezoterapia. Jeśli chodzi o pory skóry to skutecznie radzi sobie z tym laser frakcyjny CO2, peelingi lub seria zabiegów Dermapen. Doboru odpowiedniej dla Pani terapii, dobranej indywidualnie, dokona lekarz medycyny estetycznej w trakcie konsultacji.