Statystyczna długość życia chorych na przewlekłą białaczkę limfatyczną

Witam, chciałabym spytać ile lat statystycznie żyje chory na przewlekłą białaczkę limfatyczną? proszę napisać konkretną liczbę. pozdrawiam serdecznie

To zależy od b.wielu czynników - wiek , rodzaj i stopień zaawansowania białaczki , reakcja na leczenie , stan ogólny pacjenta w chwili rozpoczęcia leczenia itd.. Nie da się więc podać jednej konkretnej liczby (zwłaszcza nie znając tych danych). O rokowania w konkretnym przypadku proszę pytać lekarza prowadzącego , zż