Staw kolanowy bez obrzęków, opuchlizny czy krwiaków po skręceniu

Witam. Jakiś czas temu skręciłam lewy staw kolanowy - bez obrzęków, opuchlizny czy krwiaków. Ból zaczął ustępować, ale na krótko. Dolegliwość jest coraz bardziej dokuczliwa. USG kolana nie wykazało żadnych patologii, jedynie szczelinę pęknięcia na łękotce. W tym tygodniu mam wizytę u chirurga. Jakie leczenie może mi zaproponować? Pozdrawiam, O.

Szanowna Pani, uszkodzenie łąkotki kwalifikuje sie generalnie do artroskopowego leczenia operacyjnego (szycie łąkotki lub usunięcie jej uszkodzonego fragmentu). Ostateczna decyzja zależy jednak od badającego Panią ortopedy, który dokona oceny pod kątem wywiadu, badania przedmiotowego oraz wyniku USG. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia