Staw skroniowo-żuchwowy i stosowanie rehabilitacji

witam mam problem z stawem skroniowo żuchwowym przeszłam rehabilitację masaż botox 5 tygodni temu miesiąc szyny na górne zęby aby odprężyć mięśnie i od wczoraj pani ortodontka dodała do tej szyny taka nakładkę aby dolna szczeka była wysunięta mam ból oczów jak by były w nich rzęsy co dalej jakiś pomysł

Zdecydowanie trzeba zacząć od stabilizacji stawu krzyżowo-biodrowego - przyczyny napięcia mięśni, a potem zacząć rehabilitować sam staw skroniowo-żuchwowy. Pozdrawiam