Stawianie baniek na nerwicę

mam w domu bańki bez ogniowe chciałabym spróbować stawiać je ponieważ cierpię na nerwicę lękową (moje objawy na to wskazują ) w poniedziałek mam wizytę u lekarza psychiatrii jednak do tego czasu chciałabym sobie jakoś ulżyć i szczerze nie wiem czy jest sens... bańki pomogły mi przy infekcji oskrzeli ale czy pomogą przy nerwicy? będę wdzięczna za każdą podpowiedź

Jeśli mają dla Pani charakter uspokajający, to może Pani próbować. Polecam jednak łagodne i uspokajające ćwiczenia relaksacyjne plus wszystko to, co sprawi, że się Pani odpocznie.

Witam,

Nie sądzę aby stawianie baniek mogło Pani pomóc w leczeniu nerwicy. Dobrze, że jest Pani umówiona na wizytę u psychiatry. Po wstępnym badaniu i rozważeniu wsparcia lekowego (proszę nie bać się zadawać pytań) zapewne zostanie Pani skierowana na psychoterapię. Warto ją podjąć gdyż będzie Pani mogła zarówno lepiej zrozumieć swoją chorobę, nauczyć się z nią radzić jak i (w dalszej perspektywie) dotrzeć do przyczyn. Proszę pamiętać, że są skuteczne metody leczenia tej choroby.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.