Stenoza kanału kręgowego na tym poziomie do 9 mm i zmniejszenie rezerwy płynowej rdzeni

MR odcinka szyjnego kręgosłupa Dyslordoza szyjna Centralna poruzja krążka międzykręgowego C3-C4 Stenoza kanału kręgowego na tym poziomie do 9 mm i zmniejszenie rezerwy płynowej rdzenia Obniżenie wysokości i bulging krążków międzykręgowych C5-C6 i C6- C7. Stenoza kanału kręgowego na tych poziomach do 8 mm i brak rezerwy płynowej rdzenia. Obustronne zwężenie otworów międzykręgowych Sygnał szpiku kostnego prawidłowy Zmian śródrdzeniowych nie wykazano

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.