Sterydy anaboliczne a metadon

Sterwitam chce zapytac czy moge zazywac sterydy anaboliczne bedac na kuracji metadonem prosze o szczera odpowiedz skutki uboczne itd dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Szczerze nie polecam przyjmowania sterydów anabolicznych. Przynoszą więcej szkód niż korzyści. Proponuje stosować odpowiednią dietę na masę mięśniową w tym celu Proponuje udać się do dietetyka.