Sterylność przy robieniu tatuażu

Witam serdecznie, Chciałabym zapytać o sprawę która nurtuje mnie od kilku dni. Zrobiłam we wtorek tatuaż. Zrobiony był w warszawskim studiu, także myślę że nie powinno być powikłań, lecz byłam tak zestresowana i nie sprawdziłam sterylonsci oraz czy została użyta nowa igła. Proszę informacje kiedy mogę zrobić badania i jakie muszę zrobić aby mieć pewność że wszystko przebiegało tak jak trzeba? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby w dzisiejszych czasach ktoś wykonywał powyższy zabieg nie sterylnie. Dla pewności proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, zleci odpowiednie badania.