Stężenie kortyzolu u 44-latki

Witam, mam pytanie dot. wyniku stężenia kortyzolu z DZM. Wynik: * stężenie kortyzolu w DZM - 3,82 ug/dl (norma ?) * wydalanie kortyzolu DZM 162,35 ug/24h (20,90-292,30). Laboratorium nie podaje norm dla stężenia. Czy niskie (3,82 ug/dl) stężenie ma jakiekolwiek znaczenie przy prawidłowym poziomie wydalania? (w kontekście wykluczenia niedoczynności nadner.) Mam odległy termin wizyty i chciałabym zorientować się czy powinnam skonsultować się z lekarzem wcześniej. Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wydalania jest w normie , a jakie sa objawy? Co sie dzieje?