Stłuczenie kości ogonowej i pięty

Witam serdecznie, jakis miesiac temu przewrocilem sie na motocyklu, skutkiem tego bylk stluczenie kosci ogonowej i stluczenie piety. Zadnych zlaman, mam rtg, usg. Minelo juz tyle czasu, boli mnie zdecydowanie mniej, ale nadal bol doskwiera na tyle, ze od czasu do czasu musze siegnac po opokan czy tez ketonal, bo nie wytrzymuje. Czy prawda jest, ze tego typu urazy mozna odczuwac nawet do pol roku?? Zalamalem sie jak to uslyszalem, bo zostalo mi jeszcze 5 m-cy meczenia sie :( moze jakies zabiegi??

Witam serdecznie,

Tak to prawda. Tego typu urazy mogą dawać dolegliwości bólowe do pół roku lub dłużej.
Sugeruje mimo wszystko udać się do lekarza rodzinnego lub ortopedy w celu konsultacji.

Pozdrawiam.