Stłuczenie nogi a zgrubienie w obrębie łydki

Na stoku narciarskim obiłem kilka razy lewą nogę. Początkowo niepokoiło mnie kolano gdyż powstał krwiak i miałem ogromne problemy z chodzeniem. Jednakże po 2 tygodniach krwiak prawie w całości zszedł , natomiast zauważyłem pogrubioną łydkę i cała nogę pod tym chorym kolanem. Czy też cierpliwość wystarczy i samo zejdzie , czy może zalegają tam jakieś płyny lub powstał wewnętrzny, groźny uraz ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne będzie udanie się do lekarza ortopedy.