Stłuczenie pośladka a wgłębienie

WITAM, 8 m-cy temu spadłam z drabiny i mocno się potłukłam. Ogromne sińce dość szybko zniknęły ale w prawym pośladku powstało bolesne wgłębienie. Po zbadaniu zostałam wysłana na rehabilitację, która wyeliminowała wgłębienie. Niestety, ok 4 miesiące po zakończeniu rehabilitacji nagle pośladek zaczął mnie b. boleć. bólu nie udało się wyeliminować różnego rodzaju maściami. Ciągle mam odczucie piekącego bólu. w tym miejscu ciało jest jakby gorętsze niż reszta ciała. co z tym dalej można zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki. Przede wszystkim powinna Pani zatem skonsultować się z lekarzem, który zbierze dokładny wywiad oraz oceni zmianę/zbada Panią. Być może konieczne będzie także wykonanie USG tkanek miękkich. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.