Stłuszczenie wątroby 3 stopnia i silne bóle pod żebrami

Stluszczenie watroby 3 stopnia od kilku lat, do tego nagle silne bole w zebrach i za mostkiem az do przez lopatki do szyji. wszystkie badania serca ok. czy to od watroby? jakie badania zrobic, jaka diete stosowac? poszukuje tez specjalisty hepatologa w okolicach zielonej gory.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

należy stosować dietę zalecaną w niealkoholowej chorobie stłuszczeniowej wątroby.
Wizyta u pobliskiego dietetyka wyjaśni Pani jakie produkty należy wyeliminować z diety, jednocześnie jesli ma Pani nadwagę dietetyk ułozy dietę redukcyjną.
Pozdrawiam