Stłuszczenie wątroby a redukcja wagi

WITAM CHCIALAM ZAPYTAC CZY LEKKIE OBTLUSZCZENIE WATROBY TO COS POWAZNEGO DODAM ZE WALCZE Z NADPROGRAMOWYMI KILOGRAMAMI CHCE SCHUDNAC 15KG CZY PRZY UTRACIE WAGI NASTAPI REDUKCA OBTLUSZCZENIA?DZIEKUJE Z GORY ZA ODPOWIEDZ.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę zastosować niskokaloryczną dietę odpowiednią do niealkoholowego stłuszczenia wątroby. Wyniki się poprawią gdy zyska Pani odpowiednią wagę i obwód pasa.

Pozdrawiam