Stłuszczenie wątroby i ALAT 64
W badaniu usg stwierdzono stluszczenie watroby pierwszego i drugiego stopnia.Naduzywalem alkoholu.Wyniki Alat 64.Czy stluszczona watroba boli?

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
stłuszczenie wątroby nie zawsze boli, gdy się powiększa potrafi naciągać torebkę lub ucisnąć sąsiedni narząd wtedy można odczuwać ból. Proszę odstawić alkohol.
Pozdrawiam