Stłuszczenie wątroby i nadżerki żołądka a stosowanie witaminy PP

Witam mam pytanie mianowicie mam nie wielkie stłuszczenie wątroby nadżerki na żołdku i trądzik różowaty na który przepisał mi dziś vitamin PP oczywiście powiedziałem o stłuszczeniu i nadżerkach ale czytam na ulotce vitamin PP niestosować przy uszkodzeniach wątroby i wrzodach żołądka wiec jak to z tym jest???

Wszystko zależy od tego w jakich dawkach zalecił lekarz stosowanie witaminy PP (dawki substytucyjne czy lecznicze). Jeśli ma Pan w tym względzie wątpliwości proszę bezpośrednio zadać pytanie w tym względzie lekarzowi przepisującemu środek.