Stna podgorączkowy i ból mięśni a zarażenie innych

Czy zarażę innych? od 3 dni czuję się chora, objawy narastały, obecnie mam temp. 37.7 minimalny ból gardła (zastosowałam tantum verde), trochę bolą mnie mięśnie (?)i to wszytsko. Wziełam wczoraj za dnia theraflu, na noc aspirynę a dziś pod wieczór 2 tab. neosiny. (nie bylam jeszcze u lekarza). Nie wiem,czy nie powinnam odwołać jutrzejszych korepetycji, sama nie czuję się aż tak źle, żeby nie poprowadzić lekcji, ale nie wiem, czy niepozarażam dzieciaków, słyszłam, że zarażamy jak mamy gorączkę??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli występuje u Pani infekcja wirusowa, proponuję zrobić sobie przerwę w pracy.
Pozdrawiam