Stolce o zabarwieniu żółto-zielonym u niemowlaka

Od kilku dni 3,5 miesięczne niemowlę karmione piersią ma kupki o zabarwieniu żółto zielonkawym o kwaśnym zapachu z niewielką ilością śluzu oraz białych grudek. Wyeliminowałam mleko i produkty mleczne. Podaję probiotyk(3 dni) 4 lakci baby (bez efektu) codziennie od 2 miesięcy piję koper włoski. czy mam powody do niepokoju.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest konsultacja z pediatrą. Pozdrawiam